Május 23-án, szombaton az újszentesi római katolikus templomban a 11.00 órakor kezdődő szentmise keretében Pál József Csaba megyés püspök kiszolgáltatja a bérmálás szentségét az erre felkészült fiataloknak. A fiatalok felkészítését Máthé Lajos helyi plébános irányította.

Ez órával a bérmálás előtt a megyés püspök a fiatalokkal találkozik.