Idén is sikeres, jó hangulatú gyereknapi körutat szerveztünk a Felső-Bega menti régióban. A Temes megyei RMDSZ Nőszervezete folytatta a Gyermeknap alkalmával az előző években beindított programját.

Először Igazfalvára látogattunk. Sipos Ilona, a Temes megyei RMDSZ ügyvezetője, a megyei RMDSZ Nőszervezet elnöke az ovisokkal és az elemi iskolásokkal együtt énekelt, majd a jelenlévő gyermekek a Megyes-Lábadi Éva bábművesz által bemutatott Paprikajancsi és az ördög című interaktív bábelőadásának örvendhettek.

Körútunk második állomása Lugos volt, ahol a lugosi iskolásokkal együtt ünnepeltük a Gyermeknapot. A gyerekek örömmel, nagyon jó hangulatban vettek részt a Paprikajancsi és az ördög című interaktív bábelőadáson.

Köszönjük a pedagógusoknak a sikeres együttműködést. A rendezvényt támogatja a Temes megyei RMDSZ szervezet.

Sipos Ilona, a Temes megyei RMDSZ ügyvezető elnöke