Pünkösd vasárnapján, május 24-én, a Szentlélek eljövetelének ünnepén Pál József Csaba megyés püspök a Szent György-székesegyházban 11 órakor szentmisét mutat be, amelynek keretében a bérmálás szentségében részesíti a Temesvár több plébániájáról érkező fiatalokat. Pünkösdhétfőn, május 25-én a székesegyházban a vasárnapi miserend szerint mutatják be a liturgiákat.
A Püspöki Hivatalban ezen a napon nincs ügyfélfogadás.
Pünkösd ünnepe a temesvári Szent György-székesegyházban




